O Jacqueline Baez

Jacqueline to matka, żona, bizneswoman i działaczka na rzecz sprawiedliwości społecznej. Uzyskała dyplom licencjacki z Administracji Sprawiedliwości Karnej na Triton College. Pracuje w sektorze non-profit od 1999 r., W sektorze rządowym od 2010 r. Jest właścicielem małejfirmy.

Jest także założycielką i prezesem Stowarzyszenia Kulturowego Puerto Rican w Chicago ipełniła funkcję wiceprezesa i prezydenta w West Belden School Parent Teacher League, a w wolnym czasie chętnie pracuje jako wolontariusz dla miasta Chicago.
Pochodzi z rodziny, która jest zaangażowana w służbę publiczną i edukację. Jej ojciec byłego żołnierza Armii, emerytowany policjant i odnoszący sukcesy biznesmen. Jej matka jestnauczycielką w szkole publicznej i działaczką polityczną.

Jacqueline rozumie znaczenie wolontariatu, aktywizmu społecznego i
zaangażowania politycznego. Potrzeba inwestowania w nasze szkoły, uczynienie bezpieczeństwa publicznego priorytetem, zapewnienie przystępności cenowej na rynku mieszkaniowym dla rodzin o niskich iśrednich dochodach oraz wspieranie lokalnego wzrostu gospodarczego w naszych lokalnych
społecznościach.
 
Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w agencjach non-profit, rządowych i biznesowych, wie, czego potrzeba, aby znaleźć rozwiązania, poruszać się po skomplikowanych meandrach systemu jakim są agencje rządowye i być efektywnym.
 
Jej wizją jest stać się inspiracją dla wszystkich młodych kobiet i mężczyzn, którzy stają przedwyzwaniami i przeszkodami w życiu. Młodzi ludzie naprawdę mają moc zmiany świata. Baez ma pasję do pracy z młodzieżą. Uważa, że konieczne jest inwestowanie w przyszłe pokolenia.

JOIN THE CONVERSATION: 

Paid for and authorized by FRIENDS OF JACQUELINE BAEZ. A copy of our report filed with the State Board of Elections is (or will be) available on the Board’s official website (WWW.ELECTIONS.IL.GOV) or for purchase from the State Board of Elections, Springfield, IL.

 

 

Pagado y autorizado por los AMIGOS DE JACQUELINE BAEZ. Una copia de nuestro informe presentado ante la Junta Electoral del Estado está (o estará) disponible en la red oficial de la Junta (WWW.ELECTIONS.IL.GOV) o para su compra en la Junta Estatal de Elecciones, Springfield, IL.